OPET TAŞIT TANIMA İLE KOLAY MUHASEBELEŞTİRME MÜMKÜN

Şirket Aracım ile OPET Otobil’li olmanın şimdi tam zamanı.

OPET TAŞIT TANIMA İLE KOLAY MUHASEBELEŞTİRME MÜMKÜN

 

Biliyoruz ki giderlerin eksiksiz olarak kaydedilmesi karlılık ve gelir vergisi tutarlarında oldukça önemli. Günümüzde en büyük gider kalemlerinden olan akaryakıt giderlerinin kaydı ve muhasebeleştirilmesi hem mükellefler hem de muhasebe tarafında iş yükünü arttırıyor. Kaybedilen, silinen, zamanında teslim edilmeyen akaryakıt fişleri nedeni ile ise mükellefler gelir kaybına uğrayabiliyor.

 

Bunu önlemek için taşıt tanıma sistemi oldukça faydalı bir uygulamadır. Türkiye’de yaygın istasyon ağına sahip OPET’in taşıt tanıma sistemi Otobil temassız ödeme, akaryakıt harcama takibi, indirimli akaryakıt gibi bir çok avantajın yanı sıra muhasebe işlemlerini de kolaylaştırmayı sağlıyor. 

 

İster 1 İster 1000 aracı olsun Şirket Aracım ile OPET Otobil ’li olan şirket sahipleri ayda 2 kere gönderilen e-faturalar ile akaryakıt giderlerini kolayca muhasebeleştiriliyor. 

 

Sanılanın aksine Otobil’li olmak ise oldukça kolay. Şirket sahipleri DBS açmalarına gerek olmadan sadece kredi kartlarını kendilerine özel panellerine tanımlayarak kullanmaya başlayabilirler. Üstelik araçların depolarına takılan veya anahtarlık olarak tercih edilebilen ünitelerin montajı da ücretsiz.


Şimdi Şirket Aracım ile OPET Otobil’li olmanın şimdi tam zamanı. Hemen başvurarak Otobil ’li olmanın keyfini sürün.