Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

www.muhasebeDr.com - MuhasebeDr.com.tr

Yasal Uyarı

Sayın Kullanıcı ve Ziyaretçimiz; 

www.MuhasebeDr.com - MuhasebeDr.com.tr "Muhasebe Doktoru" ' Türkiye'nin Muhasebe Doktoru'  web sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda açıklanan şartları kabul etmektesiniz.

www.muhasebedr.com  - MuhasebeDr.com.tr Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü yazı, ses, görüntü içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları muhasebedr.com a aittir.

Yazıların (MAKALE) sorumluluğu YAZAR'larına aittir. MuhasebeDR.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz...

Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme ilgili Kanunlar çerçevesinde korunmaktadır.

İnternet web sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

www.muhasebeDr.com sitedeki yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu garanti etmemektedir.

İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir.

Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermez.

Sitede yer alan bilgi, belge, yazı,  rapor ve benzeri her türlü elektronik doküman. MuhasebeDr  tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Internet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.muhasebeDr.com ve görevlileri sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, www.muhasebedr.com  ve görevlileri, bu tür bir zarar ihtimalinden haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bu bilgiler doğrultusunda, www.muhasebedr.com , bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

www.muhasebedr.com  Web Sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir.

Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

www.muhasebedr.com ziyaretçi girişlerine ilişkin bilgileri güvenli bir şekilde muhafaza etmektedir.

www.muhasebedr.com daki bütün görevliler fahri olup herhangi bir ücret ödenmez.

Sponsorluk yapan web siteler ile tanıtım ve reklamı yapılan her türlü web site, program, neşriyat, kitap, dergi vs.lerin içeriğinden ve kullanımlarından doğabilecek olumsuz, zarar ziyandan www.muhasebedr.com ve görevlileri sorumlu değildir, tutulamaz.

MuhasebeDr Sitedeki ve bilgilendirme amaçlı gönderdiği elektronik postaların içerik bilgilerinin kullanılmasından ayrıca danışma kurulunun vermiş olduğu cevabi bilgilerden doğabilecek  zararlardan sorumlu değildir.

muhasebeDr.com her hakkı saklıdır

Saygıyla duyurulur.

muhasebedr.com

Hukuk Danışmanı

***

Künye

***

Yayın Kurulu 

***

YAZARLAR

***

İLETİŞİM